Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

 „Matematyka przyszłością” mottem XII Finału Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas VI szkół podstawowych. Dnia 10 maja 2019 roku trzydziestu najlepszych matematyków powiatu ostrowskiego wraz z opiekunami powitała dyrektor Barbara Hofman, przybyłych do naszej szkoły, aby zawalczyć o tytuł Mistrza Matematyki.

  Read More...

Tradycją naszej szkoły jest przygotowywanie kartek świątecznych w ramach konkursu organizowanego przez ZPKWW w Poznaniu.

  Read More...

 W dniach 25 i 26 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie odbył sie finał konkursu Moja Wielkopolska organizowanego przez Zespól Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Do finału zakwalifikowały się  dwie uczennice naszej szkoły:  Natalia Stróżyńska i Joanna Hadrych.

  Read More...

Dzień 2 maja 2019r (czwartek) jest dniem nauki w Zespole Szkół w Korytach. Ze względu na niedzielny rozkład jazdy autobusów tego dnia proszę o dowiezienie dzieci do szkoły.

                              Dyrektor Zespołu Szkół w Korytach

                                            Barbara Hofman

  

3 kwietnia w Szkole Podstawowej w Ligocie odbył się jubileuszowy, XV konkurs plastyczny „Szanujmy nasze tradycje” pod tytułem „Ale jaja”, w którym to udział brali również uczniowie naszej szkoły.

 

  Read More...

31 marca 2019 r. w naszej szkole zakończył się kolejny Szkolny Turniej Gry w Warcaby klas I-III.

 

  Read More...

 Od dnia 24 kwietnia 2019r. zajęcia lekcyjne w Zespole Szkół im. Orła Białego w Korytach odbywać się będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

                                               Dyrektor Zespołu Szkół w Korytach

                                                        Barbara Hofman

  

  

W dniach od 15 do 17 kwietnia 2019r uczniowie klasy ósmej po raz pierwszy przystąpili do egzaminów sprawdzających wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej szkoły podstawowej. Uczniowie przystąpili do egzaminów z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego lub języka niemieckiego.

  Read More...

 Dnia 7 kwietnia 2019r. Rodzice, Nauczyciele i Przyjaciele Zespołu Szkół w Korytach wyjechali na wycieczkę. Pierwszym elementem podróży był oczywiście Zamek wielkiego zakonu mistrzów krzyżackich, zwany popularnie Zamkiem w Malborku.

  Read More...

Page 9 of 128First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka