Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

Dnia 12 czerwca 2019r. w Oddziale Przedszkolnym w Korytach uczennice z klasy VIII szkoły podstawowej  pod opieką nauczyciela chemii Barbary Hofman  zaprezentowały dzieciom  pokaz doświadczeń.

  Read More...

 W poniedziałek 3.06.2019 r. o godz. 7.00 rano uczniowie klasy I oraz uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej w Korytach wyruszyli na wycieczkę do Wrocławia. Opiekunami uczniów były panie: Regina Walkowiak i Halina Kulińska.

  Read More...

 Dzień 07 czerwca 2019r. był ważnym  dniem dla klasy I. Po południu dzieci gościły w swojej klasie swoich najbliższych na uroczystości z okazji Święta Rodziny. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty.

  Read More...

 W tym roku szkolnym Dzień Dziecka obchodziliśmy na sportowo. 6 czerwca po dwóch godzinach lekcyjnych wszystkie klasy zebrały się na boisku szkolnym, gdzie pani dyrektor Barbara Hofman oficjalnie ogłosiła otwarcie zawodów sportowych.

  Read More...

 Od 11 czerwca 2019r ze względu na upały, wprowadza się lekcje skrócone w Zespole Szkół w Korytach do odwołania.

Harmonogram zajęć poniżej:

  Read More...

Dzień 26 maja – to wyjątkowy dzień. To dzień, w którym wszystkie mamy obchodzą swoje święto. O najważniejszych osobach w swoim życiu pamiętali również uczniowie klasy II i III Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach, którzy zaprosili swoje mamy na program artystyczny.

  Read More...

 W czwartek 23 maja 2019r przystąpiliśmy do XVII Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych w kategorii klas V-VI i VII-VIII. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Raszkowie.

  Read More...

 8 maja 2019 roku w Zespole Szkół im. Orła Białego odbył się II Gminny Konkursu Języka Niemieckiego pt: „Deutsch mit Film lernen” dla Szkół Podstawowych klas 7-8 oraz III klas gimnazjalnych z terenu Gminy i Miasta Raszków.

  Read More...

W środę 29 maja 2019 r w godzinach 17.00 - 18.30 serdecznie zapraszam wszystkich Rodziców na spotkanie nt. "Sytuacje niebezpieczne dla dziecka, ucznia oraz sposoby reagowania i przeciwdziałania sytuacjom niebezpiecznym." Zapraszam też na konsultacje z nauczycielami.

Dyrektor Zespołu Szkół w Korytach

Barbara Hofman

  

Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim ogłosił konkurs plastyczny dla dzieci z klas pierwszych pt. „Bezpieczna droga do szkoły”, w którym to uczniowie klasy I naszej szkoły chętnie wzięli udział.

 

  Read More...

Page 8 of 128First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka