Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

 Dnia 11 czerwca uczniowie szkoły podstawowej mieli okazję spotkać sie z panią  Agnieszką Nowicką - kierowniczką schroniska dla psów w Ostrowie Wielkopolskim.  Pani Agnieszka opowiedziała uczniom o pracy w schronisku.

  Read More...

  Koniec roku szkolnego to czas podsumowania pracy uczniów mierzony przede wszystkim ich osiągnięciami i sukcesami. Z radością informujemy, że uczniowie ze szkoły filialnej w Korytnicy brali udział w wielu konkursach, projektach i programach edukacyjnych.

  Read More...

 Przez cały miniony rok szkolny dzieci ze szkoły filialnej uczyły się zasad bezpiecznego zachowania zarówno w szkole, jak i poza nią.

  Read More...

 W dniu 07 czerwca 2019 roku o godz. 10.00 ponad 400 tys. młodych osób z całej Polski (i nie tylko) czytało książki w ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Chcieli obalić stereotyp i pokazać, że lubią czytać.

  Read More...

 W roku szkolnym 2018/2019 realizowany był w szkole w Korytnicy w klasach II i III program edukacyjny ”Przyjaciele Zippiego”.
Jest to międzynarodowy program promocji zdrowia psychicznego dla dzieci, który kształtuje i rozwija umiejętności psychospołeczne u małych dzieci.

  Read More...

Uzdolnieni uczniowie pobierający naukę na terenie gminy Raszków mogą ubiegać się o stypendium Burmistrza Gminy i Miasta Raszków na rok szkolny 2018/2019.

Szczegółowe informacje do pobrania

Wniosek do pobrania

  

Dnia 6 czerwca dzieci ze szkoły i przedszkola w Korytnicy miały wyjątkowe spotkanie żużlowcami - Sebastianem Szostakiem, Kacprem Grzelakiem, adeptem Jakubem Pocztą a także trenerem Mariuszem Staszewskim i prezesem TŻ Ostrovia - Radosławem Strzelczykiem.

 

  Read More...

Dzień 4 czerwca był wyjątkowym dniem dl dzieci z przedszkola i szkoły w Korytnicy. Tego dnia odwiedziły ich najważniejsze dla nich osoby czyli rodzice - zaproszeni przez swoje pociechy na występy artystyczne z okazji Dnia Mamy i Taty.

 

  Read More...

W Polsce Program prowadzony jest nieprzerwanie od kwietnia 2006 roku, a w naszej szkole zadania programowe realizowane są w klasach I-III szkoły podstawowej od 2008r. Głównym celem Programu jest poznanie przez uczniów zasad pierwszej pomocy oraz doskonalenie umiejętności podejmowania przez nich, jako świadków zdarzenia działań ratujących życie.

 

  Read More...

Dyrektor Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach informuje, że w poniedziałek 17 czerwca 2019r. o godz. 8.15 w kościele parafialnym w Korytach zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna za mijający rok szkolny, z prośbą o bezpieczny i dobry wypoczynek w czasie wakacji dla społeczności szkolnej Koryt i Korytnicy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego  w środę 19 czerwca 2019r według harmonogramu poniżej:

 

  Read More...

Page 7 of 128First   Previous   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka