Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

Stypendia to nie tylko sposób wyróżnienia za dobrą średnią w szkole czy na uczelni. W Polsce i na świecie działa wiele organizacji prowadzących różnorodne programy stypendialne: od firm wspierających studentów i specjalistów z jednej dziedziny, poprzez samorządy przyznające stypendia artystom działającym na obszarze danego powiatu, po organizacje umożliwiające uzdolnionym uczniom spędzenie roku w zagranicznej szkole.

  Read More...

 Wraz z początkiem roku szkolnego 2019/20 w Zespole Szkół im. Orła Białego w Korytach została uruchomiona nowa pracownia komputerowa dla uczniów i nauczycieli. Przeznaczona na ten cel klasa została wyremontowana, położono nową instalację elektryczną i sieciową. Dzięki staraniom dyrektora szkoły Barbary Hofman pracownia została wyposażona w  24 stanowiska komputerowe dla uczniów i jedno stanowisko dla nauczyciela.  

  Read More...

Dyrektor Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach informuje, że dnia 17 września 2019 roku odbędą się ZEBRANIA Z RODZICAMI według harmonogramu:

        * godz. 17.00 - zebranie ogólne

        * godz. 18.00 - spotkania z wychowawcami klas

        * godz. 19.00 - zebranie Rady Rodziców

                                                                          Serdecznie zapraszam

  

 "Kluczem do edukacji  jest przeżycie piękna"

 

W Zespole Szkół im. Orła Białego w Korytach 2 września 2019 roku odbyła się krótka akademia inaugurująca rok szkolny  2019/2020. Na uroczystość przybyli uczniowie z rodzicami, nauczyciele i zaproszeni goście.

  Read More...

 Wszystkim przedszkolakom i uczniom

oraz ich rodzinom

życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Miłego wypoczynku, niezapomnianych wakacyjnych wrażeń

i szczęśliwego powrotu do przedszkola i szkoły.

Życzy

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach

  

W dniach 03-04-05 czerwca 2019 r. uczniowie z klasy VIII i VII wraz z wychowawczyniami panią Danutą Niezgódką i panią Izabelą Trzeciak byli na wycieczce turystyczno-krajoznawczej w Górach Świętokrzyskich, Kielce – Sandomierz. Piękna słoneczna pogoda, która towarzyszyła nam przez wszystkie dni, sprzyjała zwiedzaniu tych niezwykłych miejsc.

 

  Read More...

Dnia 30 kwietnia 2019 r uczniowie klasy VIII wraz z opiekunkami paniami: Barbarą Hofman oraz Danutą Niezgódka zwiedzili były hitlerowski obóz koncentracyjny Oświęcim - Brzezinka.

 

  Read More...

Aleksandra uwielbia malować, rysować i tworzyć ciekawe prace przestrzenne. Rodzice Oli postanowili wysłać jedną z prac córki na Ogólnopolski Konkurs o tematyce "Kwiat dziełem doskonałym" organizowanym w Polkowicach.

 

  Read More...

 " Do zobaczenia w dorosłym życiu" - takimi słowami żegnali się uczniowie klasy VIII ze szkołą, nauczycielami, koleżankami oraz kolegami.
Dnia 19 czerwca 2019 r o godzinie 9.00 rozpoczęła się akademia kończąca rok szkolny dla uczniów szkoły podstawowej.

  Read More...

 19 czerwca to dzień, na który z niecierpliwością czekało wielu uczniów. Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki młodzież gimnazjalna i nauczyciele mogli udać się na zasłużony odpoczynek. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się o godzinie7:30, kiedy po raz ostatni spotkali się uczniowie klas III gimnazjum.

  Read More...

Page 6 of 128First   Previous   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka