Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

 16 października 2019 roku to Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.  Celem akcji jest rozpowszechnienie wśród uczniów wiedzy na temat podstawowych czynności ratujących życie poprzez rzeczywistą naukę resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

  Read More...

Dyrektor Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach serdecznie zaprasza wszystkich Rodziców na konsultacje dnia 23 października 2019 roku (środa) w godzinach od 17.00 do 18.00.

  

 Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole świętowaliśmy 11 października. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował apel, w którego przygotowania zaangażowali się zarówno uczniowie najmłodszych jak i najstarszych klas.

  Read More...

Klasa Ia zaczęła realizować projekt "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki". Lekturą, którą uczniowie wybrali do przeczytania w  pierwszym module jest baśń pt. "Brzydkie kaczątko".

  Read More...

Klasa Ia od września realizuje projekt "Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy" pod opieką pani Marleny Kwiatkowskiej. Zrealizowaliśmy już pierwszy moduł "Kreatywność", w którym poruszyliśmy ważne wartości takie jak: rozbudzenie wiary we własne możliwości oraz kreatywność i zintegrowanie klasy.

  Read More...

Dołączyliśmy do tysięcy uczestników akcji na całym świecie i w dniu 4 października 2019 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Wydarzenie odbyło się zgodnie z hasłem: „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

  Read More...

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej prowadzonej przez Green Office Ecologic. Wszyscy uczniowie oraz ich rodzice mogą nieodpłatnie oddać zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny. Miejsce odbioru sprzętu - Plac sołecki w Korytach (przy bramie). Sprzęt można przywozić  w dniach od 5 do 11 października 2019 r.

  Read More...

30  września 2019r chłopcy z klasy II i III obchodzili swoje święto. W tym dniu dziewczynki oprócz tradycyjnych życzeń wręczyły kolegom prezenty w postaci długopisów i kolorowych piłeczek.
Dla osłodzenia święta, zarówno chłopcy jak i dziewczynki zostali obdarowani słodkimi lizakami.

  Read More...

 W piątek 27 września 2019r uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej  mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Różnorodność kultur Europy”  w OCK-u w Ostrowie Wielkopolskim. Sztukę przygotowali aktorzy Polskiego Teatru Muzycznego.

  Read More...

 Dnia 27 września 2019r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

  Read More...

Page 5 of 128First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka