Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

W piątek 8 listopada 2019r. w naszej szkole miały miejsce ważne i niecodzienne wydarzenia. W tym roku właśnie na ten dzień  przypadła największa szkolna uroczystość  -  Dzień Patrona  Szkoły. Jednocześnie szkoła świętowała także 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

  Read More...

 W czwartek 31 października 2019r dwoje uczniów z naszej szkoły Joanna Kryszczak i Krystian Frąszczak z klasy VIII wzięło udział w IX. Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Do you speak English?”  w Szkole Podstawowej w Raszkowie.

  Read More...

 Dnia 7 listopada 2019r uczniowie z klasy 1 wzięli udział w programie "Śniadanie daje moc". Głównym zadaniem tego programu edukacyjnego jest zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka.

  Read More...

W klasie I obchodziliśmy w czwartek 31 października „ Dzień dyni”. Wtedy to wśród dzieci ubranych na pomarańczowo, można było poczuć się jak na dyniowej grządce. Dzień  rozpoczęliśmy tańcem z dynią. Na podstawie wysłuchanego wiersza pt.: „Dynia” dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat.

  Read More...

 Wszystkim nam zależy, aby dzieci były zdrowe i miały energię do nauki i zabawy. Chcielibyśmy także, aby miały równy start i nie czuły się gorsze od innych. Codzienne śniadanie pomaga im dobrze zacząć dzień i daje równy start w szkolne obowiązki.

  Read More...

 Dnia 25 października 2019 r. pięcioro uczniów naszej szkoły : Weronika Reszel, Nikola Parysek, Sandra Skupińska, Alan Świerkowski  i Michał Kula  wraz z opiekunem Danutą Niezgódką uczestniczyło w   Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w uroczystym podsumowaniu VII edycji konkursu przyrodniczo – artystycznego " Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świata poznawanie – rośliny wodne i bagienne wielkopolskich parków krajobrazowych”.

  Read More...

 Dnia 28 października 2019r. przedstawiciele klasy VIII  włączyli sie w ogólnopolską akcję SZKOŁA PAMIĘTA, której podstawowym zadaniem było uwrażliwienie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności.

  Read More...

  Dnia 17 września na zebraniu z rodzicami Pani Agnieszka Oleśków (pracownik Biblioteki Publicznej w Raszkowie) wygłosiła prelekcję na temat " Wpływ czytelnictwa na rozwój dziecka ". Oprócz tego uczniowie naszej szkoły są stałymi gośćmi w bibliotece w Raszkowie lub jej filii w Ligocie, gdzie mają możliwość wypożyczania ciekawych pozycji książkowych .

  Read More...

 W środę 16 października 2019 roku po raz kolejny zostały wręczone stypendia dla uzdolnionych uczniów Gminy i Miasta Raszków.

  Read More...

W ostatni piątek września 2019 roku, uczniowie klasy VII i VIII naszej szkoły wraz z opiekunami panią Danuta Niezgódką oraz Agatą Marciniak i panem Marcinem Jakóbczakiem kolejny raz uczestniczyli w NOCY NAUKOWCÓW odbywającej sie na terenie UAM-u w Poznaniu.

  Read More...

Page 4 of 128First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka