Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

W piątek 6. grudnia.2019r. w klasie I odbyły się Mikołajki.  Tego dnia uczniowie obejrzeli przepiękną bajkę edukacyjną pt. „Święta Angeli”. Następnie przyszła do nas zaproszona pani wicedyrektor Daniela Moch i na zakończenie pierwszego modułu projektu „Lekturki spod chmurki” odczytała lekturę pt. „Brzydkie Kaczątko”, a uczniowie wypili gorącą czekoladę z piankami i cukierkową laską.

  Read More...

 Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. Dnia 29. listopada 2019r.  uczniowie klasy I odczytali list otrzymany od świętego Andrzeja.

  Read More...

 „Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary”. Andrzejki to stara tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Według dawnych wierzeń ten dzień miał magiczną moc, gdyż uchylał wrota do nieznanej przyszłości.

  Read More...

 Dnia 27 listopada 2019 r. uczniowie z Filialnej Szkoły i Publicznego Przedszkola w Korytnicy udali się do Ostrowa Wielkopolskiego na przedstawienie "Królowa Śniegu "w wykonaniu Teatru Współczesnego z Krakowa.

  Read More...

 Tradycyjnie już w miesiącu listopadzie 2019r spotkaliśmy się wszyscy, aby przygotować i zjeść wspólne śniadanie, które każde dziecko przygotowało sobie samodzielnie z przyniesionych z domu produktów.

  Read More...

*

  

 W czwartek 28 listopada 2019r odbędą się zebrania dla rodziców uczniów Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach według harmonogramu:
* godz. 17.00 - spotkanie z panem Romanem Szelągiem w zakresie profilaktyki uzależnień i prawnych  aspektów dokonywania przez uczniów czynów zabronionych.
*  godz. 18.00 - Informacja o realizacji projektu ERASMUS w szkole - sprawozdanie z I wyjazdu do Ettlingen.
*   godz. 18.15 - spotkania w klasach z wychowawcami,
*   godz. 19.00 - zebranie Rady Rodziców Zespołu Szkół w Korytach.
                                                                                            Zapraszam Barbara Hofman

  

 Od 1 września 2019r w Zespole Szkół im. Orła Białego w Korytach realizowany jest projekt Erasmus + pt.„Acknowledge, Care, Emapthize – Promoting Tolerance” – Upowszechnianie tolerancji. W projekcie nawiązano współpracę ze szkołami w Niemczech, Bułgarii, Turcji i Rumunii. Głównym celem projektu jest upowszechnianie dobrych praktyk między szkołami.

  Read More...

 W tym roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej przystąpili do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, których organizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty.

  Read More...

 W dniu 12 listopada 2019 roku odbyło się spotkanie z zakresu profilaktyki uzależnień dla uczniów klasy VII i VIII.  Uczniowie dowiedzieli się o zagrożeniach zdrowotnych, społecznych, ekonomicznych i moralnych spowodowanych zażywaniem szkodliwych substancji.

  Read More...

Page 3 of 128First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka