Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

Dyrektor Zespołu Szkół im. Orła Białego w Korytach informuje, że z dniem 2 stycznia 2020 roku nastąpi zmiana planu. Proszę o zapoznanie się z nim :plan pobierz

  

 18 grudnia 2019r. w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie dla wszystkich miłośników poezji i sztuki recytowania wierszy. Odbył się bowiem Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Z poezją za pan brat”.

  Read More...

  "Rozmawiamy o tolerancji, empatii, szacunku..." -  to temat konkursu recytatorskiego, który odbył sie 25 listopada 2019r. w bibliotece szkolnej. W recytatorskich zmaganiach wzięło udział dwadzieścioro uczniów z kl. I - III.

  Read More...

 Uczniowie Szkoły Podstawowej z Koryt  kolejny raz uczestniczyli w konkursie organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było  wykonanie kartki świątecznej z materiałów ekologicznych.

  Read More...

 „Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia.   
   Doświadczenie jest produktem rozumu."
                                                                   
  Immanuel Kant

Na początku grudnia w naszej szkole już drugi raz odbyło się spotkanie z serii 
EDU IVENT - czyli bardzo ciekawy pokaz doświadczeń przyrodniczych.

  Read More...

  

 Grudzień pachnie piernikami i choinką! Uczniowie klasy I wraz z wychowawczynią Panią Marleną Kwiatkowską chcieli przypomnieć tradycję pieczenia pierniczków. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i według własnych pomysłów robiły różne esy floresy i wyczarowywały piękne, apetyczne dzieła.

  Read More...

 Dnia 6 grudnia z okazji Mikołajek dzieci z klas I i II przygotowały pod opieką pani Marleny Kwiatkowskiej na kółku artystycznym, krótkie przedstawienie pt. "Postacie z bajek".  Mogliśmy tam spotkać najpopularniejsze i bliskie dzieciom postaci z bajek.

  Read More...

 Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań. I to właśnie ta przedświąteczna „gorączka” stała się doskonałą okazją do zorganizowania zajęć pieczenia świątecznych pierniczków.

  Read More...

Zgodnie z przedświąteczną tradycją uczniowie Szkoły Filialnej w Korytnicy postanowili upiec świąteczne pierniki. Wszystkim podobało się wałkowanie ciasta, wykrawanie świątecznych kształtów - choinek, bałwanków, gwiazdek przy pomocy foremek.

  Read More...

Page 2 of 128First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka