Wednesday, April 21, 2021   
AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

W piątek, 1 października 2010 r. odbył się 22. Cross Fiedlera. Nie mogło w nim zabraknąć uczniów naszej szkoły, którzy godnie nas reprezentowali. W kwalifikacji ogólnej szkoła podstawowa zajęła 6. miejsce, a gimnazjum - 5. Zawody odbywały się na boisku przy Szkole Podstawowej w Raszkowie.

  Read More...

W środę, 8 września na łamach ,,Gazety Ostrowskiej'' ukazał się artykuł autorstwa Grzegorza Glubiaka na temat uroczystości otwarcia sali gimnastycznej. Poniżej zamieszczamy tę informację i zachęcamy do jej przeczytania.

  Read More...

Wyjątkowa była tegoroczna inauguracja nowego roku szkolnego 2010/2011, która odbyła się w środę 1 września 2010 r. Połączona została bowiem z uroczystym otwarciem nowej sali gimnastycznej. Taki prezent na początek roku szkolnego ucieszył każdego ucznia naszej szkoły.

  Read More...

Bal trzecioklasistów, to już tradycja naszego gimnazjum. Tegoroczny komers odbył się w dzień przd zakończeniem roku szkolnego, czyli w czwartek 24 czerwca w restauracji "Eldorado" w Karminku. Były podziękowania, kwiaty, upominki, łzy, i …poloneza czas  zacząć. Przepięknie odtańczony przez trzecioklasistów narodowy taniec rozpoczął zabawę, która w dalszej części upłynęła w rytmach współczesnej muzyki.

  Read More...

Page 128 of 128First   Previous   119  120  121  122  123  124  125  126  127  [128]  Next   Last   

  Search   

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Dziennik elektroniczny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

Bajki bez barier


   e-biblioteka