Wednesday, April 21, 2021   
Jasełka 2019

 Boże Narodzenie to czas szczególny, wyjątkowy, wtedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie, jak co roku, wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe „Erasmusowo – Międzynarodowo”.

W uroczysty nastrój wprowadził wszystkich występ zespołu tanecznego dziewcząt klasy II i III. W role postaci wcielili się uczniowie klasy V, VI, VII i VIII. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły wykonane przez chór szkolny utwory o tematyce bożonarodzeniowej oraz mini-koncert na wiolonczeli w wykonaniu nauczyciela muzyki Justyny Smektały. Uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, zdolnościami muzycznymi i zaangażowaniem. Dyrektor szkoły Barbara Hofman złożyła społeczności szkolnej, rodzicom oraz nauczycielom serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne oraz podziękowała aktorom, chórowi oraz reżyserom przedstawienia: p. Katarzynie Kamzol, Magdalenie Kierzek, Justynie Smektale, Reginie Walkowiak i Agacie Marciniak podziękowała również pani Magdalenie Kierzek za wspaniałą, pełną zaangażownia pracę.
Podczas uroczystości podsumowano konkursy, po czym zgodnie z tradycją uczniowie udali się na wigilie klasowe, aby z radością oczekiwać Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 

 


Fotorelację pobierz


Written By: dmoch
Date Posted: 1/5/2020
Number of Views: 297

Return
  Search